Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Plastyków

z  s i e d z i b ą  w  L u b l i n i e

Lublin

Agnieszka Gadzińska-Kita

Agnieszka Gadzińska Kita absolwentka Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie. Dyplom z malarstwa uzyskała w 1986 roku w pracowni prof. Mariana Stelmasika. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków, Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków oraz Kazimierskiej Konfraterni Sztuki. W dorobku artystycznym udział w 19 wystawach indywidualnych, oraz uczestniczka w około 100 wystawach zbiorowych. W swojej działalności artystycznej zajmuje się malarstwem olejnym, pastelą i rysunkiem.

e-mail: agnieszkakita13@wp.pl

Obrazy i zdjęcia są objęte prawem autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie bez wyraźnej zgody autorów surowo zabronione.

Copyright © jarekstr